icon-arrow icon-close icon-clock icon-linkedin quotation-mark select
team foto

Ons team

Search, Interim en Advies

Paul Geusgens
Paul Geusgens
Managing Partner
Finance & Control
Anne Marie Bakker
Anne Marie Bakker
Managing Partner
HR & Change
Vincent Niemeijer
Vincent Niemeijer
Managing Partner
Banking & Investment
Maarten Reuchlin
Maarten Reuchlin
Managing Partner
Risk & Compliance
Bonne de Wildt
Bonne de Wildt
Managing Partner
Interim Management
wildt@vroomheuvel.com
06-83674775
Kim Allessie
Kim Allessie
Partner
Finance & Control
Nadine Veltman
Nadine Veltman
Senior Consultant
Finance & Control
Thomas Nyst
Thomas Nyst
Consultant
Banking & Investment
nyst@vroomheuvel.com
06-47562150
Ina van Tuyll van Serooskerken
Ina van Tuyll van Serooskerken
Research Consultant
Finance & Control
tuyll@vroomheuvel.com
070-2199440
Karin de Ronde Bresser
Karin de Ronde Bresser
Consultant
Banking & Investment
Karen Steeman-van Rosse
Karen Steeman-van Rosse
Senior Consultant
HR & Change
Marjolein Hes
Marjolein Hes
Senior Consultant a.i.
HR & Change
hes@vroomheuvel.com
070-2199440
Marjolein Wiersum
Marjolein Wiersum
Senior Consultant
HR & Change
Pieter van de Ven
Pieter van de Ven
Manager Levels
Levels
ven@levels.nl
06-11514171
Marjolein Mulder
Marjolein Mulder
Consultant
Levels
mulder@levels.nl
06-11077018
Joanne Steenks
Joanne Steenks
Consultant
Levels
Marit Ootes
Marit Ootes
Consultant
Risk & Compliance
ootes@vroomheuvel.com
06-51477618
Marjan van der Gronden
Marjan van der Gronden
Support
Interim management
Urmie Kleberg
Urmie Kleberg
Support
Judith van Daatselaar
Judith van Daatselaar
Support
Anne Genders
Anne Genders
Support

Geinteresseerd in vaste posities of interim opdrachten?